Головна » 2018 » Липень » 6 » 5 порад для батьків дітей з синдромом Дауна
15:14
5 порад для батьків дітей з синдромом Дауна

Виховання малюків із синдромом Дауна вимагає трохи більше зусиль і часу. Важливо, пам'ятати: діти з СД навчаються! Багато дітей здатні здобути середню освіту і вчитися в спеціалізованих навчальних закладах і навіть у масових садах або школах.

1. Забезпечте підтримку професіоналів! Генетики, педіатри, кардіологи, терапевти, дефектологи, логопеди і психологи допоможуть малюкові рости більш здоровим. Кожен з них відіграє важливу роль у своєчасній діагностиці, а також корекції проблем у розвитку дитини.

2. Налагодіть зв'язок з іншими татами і мамами дітей з СД! Дуже важливим є обмін унікальним батьківським досвідом! Інтернет, телефон та особисті контакти зроблять доступною корисну і цінну інформацію. З цими людьми ви будете говорити на одній мові, знайдете розуміння і підтримку.

3. Соціалізація дитини! Нехай малюк перебуває в колективі ровесників. Буде це спеціалізований сад, школа чи ні - вирішувати вам, але комфорт дитини - головний вирішальний фактор у цьому питанні. У пригноблюючій обстановці малюк просто "закриється" і перестане розвиватися.

За матеріалами: http://ditey.com/education_baby-parenting/107955-porad-dlya-batkiv-ditei-z-sindromom-dauna.html

4. Звільніться від почуття провини! Ні поведінка під час вагітності, ні ускладнення в момент пологів не можуть привести до появи зайвої хромосоми. У тому, що малюк народився таким, немає вашої провини. Краще направте вашу енергію на відновлення своїх сил і допоможіть крихітці розкрити потенціал!

5. Позбавтеся від зайвих переживань! Не хвилюйтеся, якщо не можете щось зробити для своєї дитини, тому, що це не в ваших силах. Переживайте тоді, коли можете, але не робите.

Переглядів: 9 | Додав: Діна | Теги: Славутицька ЗОШ №4, синдром дауна | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: