Головна » 2018 » Квітень » 2 » Акція «Запали синім» до Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм
18:22
Акція «Запали синім» до Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм

2 квітня уже одинадцятий рік увесь світ відзначає День поширення інформації про аутизм. Цей день було встановлено 18 грудня 2007 року Генеральною Асамблеєю ООН.

Аутизм – це стан, який виникає внаслідок порушення розвитку головного мозку й характеризується вродженим та всебічним дефіцитом соціальної взаємодії та спілкування. Його неможливо вилікувати, проте з часом можна скоригувати й адаптувати людину до соціального життя.

Аутизм впливає на кожну людину по-різному і може варіюватися від дуже легкої до дуже важкої форми прояву. Люди з аутизмом хочуть спілкуватися, проте часто не знають як.

Уже традиційно в нашій школі пройшла просвітницька акція «Запали синім», мета якої - підвищити рівень поінформованості учнів про людей з аутизмом, адже, озброєні знаннями ми будемо толерантнішими до людей, які просто по-іншому сприймають світ. Практичний психолог Піщуліна Д.В. розповіла учням про аутизм, його перші ранні прояви та особливості. Ознайомила з організованою галереєю світлин історичних та видатних людей, які мають ознаки аутистичного прояву.

Разом з педагогом-організатором школи Гніденко М.М. діти написали на серці-пазлах свої побажання людям з аутизмом. Також школярі переглянули соціальний ролик у фойє школи, який ознайомив присутніх із особливостями поведінки та розвитку таких людей.

Переглядів: 145 | Додав: Діна | Теги: Всесвітній день поширення інформаці | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: